Pierwszy w Polsce Terminal Audi w Rzeszowie

audi znakWielka feta na otwarciu terminalu Audi w Rzeszowie. W piątkowy wieczór, 6 września na gali VIP-ów królowały szybkie samochody, piękne kobiety i dostojna muzyka. Jak wyglądało otwarcie i co wyróżnia nowy salon, przekonajmy się.

Rzeszów ma powody do dumy, gdyż jest pierwszym miastem w Polsce, w którym oddany do użytku został bardzo nowoczesny terminal Audi. Jego właścicielem jest firma Autorud, która blisko dwa lata wcześniej wybudowała na terenie miasta salon Volkswagena.

Podczas piątkowej imprezy nie zabrakło wielu atrakcji takich jak między innymi występ znanego pianisty i satyryka Waldemara Malickiego. Podczas otwarcia żartowano, że Podkarpacie ma już dwa terminale – jeden w Rzeszowie, drugi na pobliskim lotnisku w Jasionce.

Innowacyjność, czyli znak rozpoznawczy nowego salonu

Nowoczesność i innowacyjność pierwszego w Polsce Terminalu Audi Autorud widać gołym okiem i na każdym kroku. Na podziw zasługuje nie tylko jakość usług, lecz również architektura i wyposażenie wnętrza. .

Co wyróżnia nowy salon w Rzeszowie ? Zgodnie z polityką Audi, wybudowany został zgodnie z nowymi założeniami. Salon stylistyką nawiązuje do terminali przy torach wyścigowych, co w znaczący sposób nawiązuje do filozofii marki, która otwiera się na pasjonatów szybkich samochodów. Budynek jest ultranowoczesny, a jego wnętrze kojarzy się z miejscem serwisu wyścigówek. Surowym elementom z betonu towarzyszą eleganckie detale, które w niezwykły sposób tworzą przyjazną atmosferę.

Piękne samochody

Nowy terminal Audi daje swoim Klientom możliwość obejrzenia 12 samochodów Audi, w tych 9 różnych modeli. Dla spragnionych wrażeń, czeka aż 6 samochodów testowych. Nie zabraknie również rozwiązań dla Klientów, którzy w indywidualny sposób chcą wykończyć wnętrze swojego auta – będą oni mogli skorzystać z oferty Audi exclusive.

Jak zwykle największe emocje budzą nowości – Audi A3 Limousine, czyli kompaktowa limuzyna klasy premium o sportowym charakterze oraz Audi A8, ekskluzywna, flagowa limuzyna marki.

Adres salonu Audi Autorud

ul. Lubelska 50C
35-233 Rzeszów